Spor

Hafta sonu oynanan Fenerbahçe – Yeni Malatyaspor

Hafta sonu oynanan Fenerbahçe – Yeni Malatyaspor karşılaşması, birçok münakaşalı pozisyon ve Fenerbahçe’nin geri dönüşüne sahne oldu. Karşılaşmada VAR kararları ise defa konuşuldu. Mevzu ile ilgili dili yanan Yeni Malatyaspor Hikmet Karaman’dan VAR başkaldırısı geldi. Çünkü Yeni Malatyaspor VAR ya da alınan kararlar ve gösterilen kırmızı kart ile ilgili oldukça üzüntülü. Buyruğa Belözoğlu ile ilgili da konuşan deneyimli yöntem erkek, bütün bu konularda muhtelif izahlarda bulundu.
Spor Toto Süper Lig 2019/2020 sezonu ilginç hadiseler ya da gündeme gelmeye devam ediyor. Sezon başından bu yana VAR kararları konusunda nerdeyse her kulüpten serzeniş mevcut. Ligde oynanan 29. Hafta mücadelesinde Fenerbahçe ya da karşı karşıya gelen wow-poker firmaları Yeni Malatyaspor’da, VAR hükmü ya da gelen kırmızı kart konuşulmaya devam ediyor.
Maçta Buyruğa Belözoğlu   Gökhan Töre’nin yaşadığı çift hava topu maçı ertesi, Yeni Malatyasporlu Gökhan Töre’nin ikinci sarı ve derhal sonrasında kırmızı kart görmesi için Hikmet illegal bahis Karaman’dan yorumlama geldi. Karaman, bu mevzu konusunda verilecek en güzel yanıt, hiçbir şey söylememektir’’ dedi.
VAR’ı anlamak Olası mü?
VAR kararlarını kavramanın olası olmadığını, sebep kullanıldığını anlamadığını bildiren Hikmet Karaman,‘’Faydası olması için kazançlan tek sistemi, faydadan defa eksiklikleri yaptırmak için kullanıyorlar. Şu pozisyonu seyreden hakem sebep yanlış hüküm verir anlamak olası mü?’’ serzenişinde bulundu. Tecrübeli yöntem erkek, ‘’  Bonus veren siteler Önümüzdeki mücadele Gökhan Töre Yok, Tenis’te dahi 3 kez itiraz etme şansın var, defalarca kez VAR itirazı inşa etmek ne demek. Bence VAR kaldırılsın.’’ Izahı yaptı.

Sıradaki Haberi Oku  Sosyal medyada Fatih Terim tepkisi! İstifa etsin