1 sene önce
1 sene önce

PFDKden 5 Süper Lig kulübüne para cezası

TFF’den yapılan açıklamada, PFDK’nin Fenerbahçe’ye iki farklı ihlalden dolayı 87 bin, Trabzonspor’a 36 bin, Göztepe ve Yukatel Denizlispor’a 24 bin, BtcTurk Yeni Malatyaspor’a ise 20 bin liracezası verdiği bildirildi.

Yapılan açıklamada, kurulun; bazı Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarlarının elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bir maçlığına bloke edilmesine hükmettiği kaydedildi.

ALT LİGLERE DE CEZA YAĞDI

Disiplin kurulunun, Giresunspor Kulübü Başkanı Sacit Ali Eren’a 45 günmahrumiyeti ve 25 bin lira, Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül’e ise 10 bin liracezası kestiği belirtildi.

PFDK’nin eski Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Dalcı ve eski Ekol Hastanesi Balıkesirspor Teknik Direktörü Ali Tandoğan’a birer resmi müsabakada soyunma odası ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 6 bin 500’er liracezası verdiği açıklandı.

Sıradaki Haberi Oku  Oğuzhan Özyakup Abdullah Avcıya ayrılmak istediğini söyledi

Kurulun, Adanaspor’a 30 bin, Bursaspor’a ise 5 bin liracezası uyguladığı bildirildi. Ayrıca bazı Adanaspor ve Bursaspor taraftarlarının elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bir maçlığına bloke edilmesine karar verildiği vurgulandı.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.