slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Rhodri Giggs, eşiyle birlikte olan ağabeyi Ryan Giggse patladı

Manchester United‘ın efsane oyuncusu Ryan Giggs‘in kardeşi Rhodri yıllar sonra yaptığı açıklamalarla spor ve magazin gündemine oturdu.

Rhodri Giggs, 8 yıl boyunca eşi Natashaolan ağabeyi Ryan’ın tüm aileyi paramparça ettiğini söyledi. Bir podcast programınaolan Rhodri, yasak aşkın ortaya çıktığı 2011 yılından bu yana ağabeyi Ryan ile konuşmadığını belirtti.

“SANKİ BEN ALDATTIM”

Rhodri Giggs, annesinin de ağabeyinin tarafını tuttuğunu ve kendisiyle konuşmadığı söyleyerek, “35 madalyam yok, Manchester United’da 20oynamadım ve büyük bir eve sahip değilim tabii” diyerek annesi Lynne Giggs’e tepki gösterdi.

Rhodri sözlerini, “Sanki aldatmayı ben yaptım. 3 çocuğum var, biri 5 yaşında annemle hiç tanışmadı, biri 13 yaşında 7-8 yıldır annemi görmedi. Onlar ne yaptı? 1,5 km uzakta oturuyorlar. Ailemden kimseyle konuşmuyorum, onlar da benimle konuşmuyor. Ama hepsi Ryan ile konuşuyor, Galler’de yaşayıp Galler maçlarına gidip güzel yemekler yiyor güzel ağırlanıyorlar. Onların sevdiği bu” ifadeleriyle noktaladı.

Sıradaki Haberi Oku  Fenerbahçe, Dirarın önerdiği Mohamed Nahiriyi gündemine aldı!

(Skor)

Haber Videosu

: Rhodri Giggs, eşiyleolan ağabeyi Ryan Giggs’e patladı

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri