1 sene önce
1 sene önce

Merak Ettiğiniz Sorular Yanıtsız Kalmasın

Devlet daireleri, resmi ve özel kurumlardan yapılacak işlemlerin dijital platforma aktarılması hayatı biraz olsun kolaylaştırdı. Başvuru, bilgi ve popüler yayınların yer aldığı tredevlet.com hizmetleriyle siz de merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Hangi Bilgilere Erişim Sağlanır?

Sorgulamadan başvuru işlemlerine, bilgi edinmeden sonuç almaya kadar her işlemin yapıldığı edevlet menüleri, kullanıcı talep ve beklentilerine uygun olarak güncellenmektedir. Ziyaretçilere yapmak istedikleri işlemle ilgili olarak yol gösteren ve gerekli olması halinde açıklamalarla zenginleştirilen içerikler ekran karşısında aranan hizmete kolayca erişim sağlar.

Zengin ve Yol Gösterici Haberler

Vatandaşların en çok merak ettikleri sorulara yanıtların verildiği, sık kullanılan e devlet menülerinin yer aldığı kategoriler üzerinden siz de işlemlerinizi tek tıkla halledebilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan takiplerle en doğru habere hızlı erişim sağlanabilir.   Güncel bilgilere yer verilen sitede, farklı hizmet alanları, kurum ve kuruluşların işleyişiyle ilgili bilgiler alınabilir. Günlük hayata değer katan ve kolaylaştıran hizmetlerle ilgili bilgi almak için siz de tredevlet.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  iOS 14ün yeni özelliği, çocuğunuzu takip etmenize yardım edecek
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.