slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Netflix, şifresini arkadaşları ve ailesiyle paylaşan kullanıcılar için harekete geçti

Şifre paylaşımı konusu, bu hafta Netflix’in 2019 üçüncü çeyrek kazanç raporuna ilişkin video röportajında ele alındı.

Kullanıcılar hali hazırdabir oturumda birkaç görüntüleme profili ayarlayarak hesaplarını bir dereceye kadar paylaşabiliyorlarparola paylaşımı bu yaklaşımı başka bir düzeye taşıyor.

Röportaj sırasında Netflix Ürün Yöneticisi Peters, “kullanıcı tabanının belirli bir bölümünü kaybetmeden” şirketin şifre paylaşımını nasıl ele almayı planladığına dair bir soruya şirketinduyuracağı “büyük planları” olmadığını söyleyerekverdi ve ekledi:

“Bunu gözlemlemeye devam ediyoruz yani duruma bakıyoruz. Tüketici dostu yöntemleri denerken, sınırları ne kadar zorlayabileceğimize de bir bakacağız.”

YÜZDE 9’Ü ŞİFRESİNİ PAYLAŞIYOR

Şifre paylaşımı, online yayın endüstrisinde bir süredir gündemde olan bir konu. Araştırma şirketi Magid’e göre, Y Kuşağı’nın yüzde 35’i online yayın platformlarındaki şifrelerini paylaşıyor. BuX Kuşağı için yüzde 19, Bebek Patlaması Kuşağı içinse yüzde 13.

Sıradaki Haberi Oku  En Kaliteli Tasarımlar

Magid’in tahminlerine göre toplamda müşterilerin yüzde 9’u şifresini paylaşıyor. Builk bakışta yüksek görünmese de milyonlarca dolar anlamına gelebilir.

Haber Videosu: Netflix, şifresini arkadaşları ve ailesiyle paylaşan kullanıcılar için harekete geçti

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri