1 sene önce
1 sene önce

Orijinal Ekipman Üreticisinden Dünya Markası Yedek Parça İmalatı

2006 – 2010 yılları arasında ar&ge faaliyetlerini arttırarak dünya markası New Holland, Volvo, Komatsu, Clark, Hidromek, JCB, Hyundai ve zf yedek parça orijinal ekipman üreticisi TKS Makina Türkiye’nin yetiştirdiği genç mühendisler tarafından atılan yerli girişimdir. Yerli sermayeyle Ankara’da kurularak dünyanın önde gelen Orta Doğu ülkeleriyle iş ortaklıklarına devam ederek OEM güvencesiyle yedek parça imalat, satış ve tamiratına devam ediyor.

ZF Rulman Sistemleri

İş makineleri yedek parçası ZF markası için otomatik şanzımanlı yedek parça üretimi olarak yakıt tüketimini en aza indiren ve de performansı maksimum seviyeye çıkaran rulman ekipmanları üretim, tamirat ve bakım işlemine yer veriyor. 750 newton metre tork kapasitesine kadar ulaşabilen rulman sistemi modern otomatik şanzıman yedek parça ekipmanı olarak üretilmiştir.

Sıradaki Haberi Oku  Raf ve Askılık Sistemleri

ZF Şanzıman Sistemleri

Sürtünme yönetimi ve güç iletimini bir araya getiren ZF yedek parça güvencesiyle modern otomatik şanzıman sistemleri olarak üretilmiştir. Altı vitesli sıralı otomatik şanzıman sistemi 750 newton metre tork kapasitesine ulaşabilir. İş makineleri üreticisi TKS Makina tarafından yenilikçi ar&ge çalışmaları çerçevesinde DOOSAN yedek parça gibi dünya lideri üretime sahiptir.

ZF Pompa ve Pompa Ekipmanları

Kompakt tasarımıyla ve elektrikle çalışabilen mekanik tasarımıyla yakıt tasarrufunu maksimum düzeye çıkarıyor. Çift debriyaj, manüel ya da otomatik şanzıman sistemi alternatifi bulunuyor. Optimize edilmiş hidrolik sayesinde aşırı yüksek sıcaklıklara çıkan iş makinelerinin performansından ödün vermeden iş makinesi operatörünün verimliliğini arttıran işler ortaya koymaya devam eder.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Cam Filmi

Dünya Lideri Markalarla Bakım, Onarım ve Tamirat

ZF yedek parça sisteminin yanı sıra JCB yedek parça gibi dünyaca ünlü yedek parça markalarının kalitesiyle bakım, onarım ve tamirat işlemlerini sürdürüyor.

Orijinal ekipman üreticisi olmasının verdiği bilinçle çevreye duyarlı ve performansı daima en üst düzeye çıkarıyor. Yerli sermayeyle ülkemizin önde gelen üniversitelerinden yüksek diploma derecesiyle mezun olmuş bir grup genç mühendisin yerli girişimcilik projesiyle dünyaya açılmaktadır.

10 yıllık kısa süre içerisinde dünyada İran, Irak gibi yedek parça imalatında önde gelen ülkelerle iş ortaklıkları gerçekleştirerek yaygın servis ağıyla müşterilerine teknolojik yenilikler ışığında hizmet sağlıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.