1 sene önce
1 sene önce

Pleksi Kesim ve Baskıdan Fazlasını Pleksiglases.com Olarak Geliştiriyoruz

İyi bir firma olabilme adına başladığımız bu yolda, pleksi üzerinde çeşitli çalışmalarını sağlamakta ve sizlerin önünüze sunmaktayız. Güvenilir olarak yer alan ve sektörde tercih edilen firmalar arsındaki yerimizi alarak, sizlere her daim müşteri memnuiyeti odaklı bir hizmette vermekteyiz. En iyi şekilde pleksiglas üzerinden yaptığımız işleme çalışmaları, en uygun ortamda, teknolojik çalışmalar ve dinamik bir kadro üzerinden sağlanır. Buradaki temel amaç, sizin bizden istediğinizi tam şekli ile yapmak ve onu kullanabileceğiniz alanlara adapte edecek bir çalışmayı sergileyebilmedir. İşte biz bu gayede çalışarak, hedeflerimizi sizlere en doğru ve ten kaliteli pleksi işleme hizmetini vererek gerçekleştiriyoruz.

Pleksi Ürünlerimiz Nelerden Oluşuyor?

Bu kapsamda çok çeşitli bir ürün yelpazemiz vardır ve bunun temel amacı da sizlerin isteklerinin farklı farklı olmasıdır. O yüzden isteklerinize göre kapsamlı bir ürün alanımız oluşmuş ve daha fazlası da her geçen gün oluşmaktadır. Sizler için makinelerde kullanılabilen kapak çeşitlerinden, pleksi fanus ve şişirmeye, ürün teşhir için uygun stantlardan, cnc oyma ve lazer kesim işlemlerine kadar çalışmalarımız vardır. Ayrıca aydınlatma sistemleri, led sistemler, pleksi dekor ürünleri ve korkuluklar, fason deri kesim ve pleksiglas laboratuvar cihazları, deney tüpleri, UV baskılar, akrilik stantlar da bizim bir hizmet parçamız olarak yer alır.

Sıradaki Haberi Oku  NASAdaki kadın astronotlardan bir ilk! Trump canlı yayınla bağlandı

Tüm Ürünlerimizin Temel Çalışma Prensipleri

Her çalışma, büyük bir özen ile sağlanır ve iş kaliteli olana kadar aynı formatta devam eder. O yüzden kaliteli ve müşterilerimizin güvenini kazanan bir hizmeti verebiliyoruz. En temel şekilden pleksi istanbul üzerinden şekillenen tüm işleme metotlarımız, vakumlamadan, eğim işlemlerine, bükmeden, şişirme ve biçim vermeye kadar çeşitli formatlara göre yapılarak, istek doğrultusunda kullanılabilir bir ürüne dönüşmektedir.

Bize Ulaşın ve Tüm Detaylar Hakkında Bilgi Alın

Ürettiğimiz tüm ürünlerin görsellerini www.pleksiglases.com üzerinden paylaşıyoruz. Neyi merak ediyorsanız, her birini fikir olarak ya da bir kanıt olarak inceleyerek bilgi edinebilirsiniz. Bizi arama imkanınız ve adresimizi öğrenme imkanına da sitemiz üzerinden erişerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Garantili Televizyon Tamiri

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.