Teknoloji

Pole Banner

Pole Banner

Ted Ajans, Niğde web tasarım ve reklam konularında yakaladığı başarı ve çalışma sistemi ile bilinirliği yüksek bir firma.

Reklam konularında yenilikçi anlayış ve özgün fikirlerle çalışan Ted Ajans, çıkardığı kaliteli işler ile tüm ülkeye nitelikli bir hizmet sunuyor. Teknolojinin ve dijital gelişmelerin sağladığı bütün imkanlarını kullanan Ted ajans, web yazılımı ile birlikte Niğde reklam da dahil olmak üzere sunduğu tüm hizmetlerde yüksek kalite ile çalışıyor.

Direk Reklam

Ted Ajans, açık alanlarda ve reklama uygun nitelikteki sahalarda direkleri kullanmak suretiyle yaptığı direk reklam ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda çift taraflı reklamda kullanılan pole banner reklam uygulamaları konusunda da son derece başarılı bir firma. Doğrudan reklama olanak tanıyan bu uygulamalar noktasında özel tasarımlarla çalışmalar yapıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Dosya Transferinde Bir İlk

Sunulan Hizmetler

Ted Ajans ayrıca, direk reklam ile birlikte web yazılım ve tasarım konularında, kurumsal kimlik ile sosyal medya yönetimi alanlarında, marka tescili, mobil uygulama, grafik tasarım, video ve fotoğraf çekimi noktalarında özenli ve ekonomik anlamda uygun çalışmalarla hizmet veriyor.