slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Yazılım Şirketi

Yazılım Şirketi

Horato yazılım şirketi çeşitli marka ve kurumlarla ortak çalışmalar yürüterek web tasarımı yapan ve projeler üreten yenilikçi bir firmadır. Klasik web uygulamaları dışında daha estetik ve farklı uygulamalar geliştirmek amacıyla çalışmalar yürütüyorlar. Yaptıkları kaliteli web hizmetleri ile de sektörün ihtiyaçlarını gideriyorlar. İşlerini yaparken müşterilerin memnun olmalarının yanı sıra onlara için yararlı olmayı amaçlıyorlar.

Oluşturdukları web tasarımlarının ihtiyacı karşılamasını amaçlıyorlar. Firmanın bu amaçla marka ve kurumalara verdiği hizmetler arasında arayüz tasarımı, mobil uygulama, e-ticaret, marka oluşturma, danışmanlık, sosyal medya hizmetleri, online pazarlama ve giyilebilir uygulamalardır. Firma bu hizmetler kapsamında firmalar ve kurumlarla ortak paylaşımlar yaparak yeni projelerin üretimini yapıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Turbobit Premium Satın Al

E-Ticaret Hizmeti

Firma web tasarım alanında müşterileri için farklı ve dikkat çekici e-ticaret sitelerinin tasarımını yapıyor. Öncelikle hizmet talep eden kişilerle ortak çalışarak ihtiyacı belirliyor ve daha sonra gerekli olan e- ticaret sitesinin tasarımı yapıyor. Yaptığı siteye öncelikle kişilerin kolayca ulaşabilmesini sağlıyor. Ayrıca sitenin arka planında hizmet alan kişilerin kolay bir şekilde siteyi kullanarak müşterilerine hizmet vermelerini sağlıyor.

Marka Oluşturma

Firma olarak var olan bir markaya canlandırmak ya da yeni bir marka oluşturma konusunda da müşterilerine hizmet veriyorlar. Tasarım alanında uzman olan ve farklı fikir yaratmada başarılı olan elemanları sayesinde kişiler için yeni bir marka oluşturabiliyorlar. Öncelikle kişilerle konuşarak ihtiyaç duyulan ve hizmet verilecek alan öğrenilerek o alanda en iyi markayı yaratmak amacıyla çalışmalara başlıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Modern insanın ataları ile ilgili yeni araştırma: Botsvanadan çıkıp, diğer bölgelere yayıldılar

Yaptıkları marka çalışmaları ile yeni markanın sektör içine hızla girmesini sağlıyorlar. Aynı zamanda eskisi kadar talep almayan markaların yeniden ilgi çekici hale gelmesi için çalışmalar yaparak markanın eski canlılığına ulaşmasını sağlıyorlar.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri